AJ TAKÁTO BOLA MÓDA NA KOŠICE FASHION WEEK

Móla počas módneho maratónu, ktorý sa uskutočnil v košickom Kulturparku, boli plné nádherných a inšpiratívnych outfitov. Nielen tie inšpirovali prítomné návštevníčky a návštevníkov pri obliekaní na Košice Fashion Week. Hoci nie každý mal odvahu postaviť sa pred objektív hlavného fotografa tohto podujatia Dominika Babušíka a zapózovať nám v štýlovom outfite, sme radi, že sme pre vás mohli vybrať tie najzaujímavejšie.

IMG_0033

Skvostami medzi lookmi počas štyroch dní boli rozhodne šaty týchto dvoch dám. Módna návrhárka Zuzana Haková (na fotografií vľavo), ktorá si vyslúžila obrovský potlesk počas svojej prehliadky, odprezentovala svoju tvorbu aj na jednej z návštevníčok KFW.  Šaty boli ušité zo zamatu, ktorý zdobili bohato vyšívané aplikácie. Model bol neprehliadnuteľný aj vďaka precíznej ručnej práci, ktorá urobila z týchto šiat luxusný kúsok.

Zaujali nás aj mnohé ďalšie modely šiat, ktoré sme stretli pri fotostene. Od mini, cez midi až po maxi dĺžky. Po prehliadkach sme stretli tiež elegantné kombinácie black & white, ktoré zvolili prítomné dámy. Niektoré návštevníčky stavili na metalické odtiene najčastejšie v kombinácií s čiernou farbou. Zahanbiť sa nenechali ani páni na KFW, ktorí zvolili pekne sediace strihy sák a nohavíc.

IMG_0088

IMG_6572

IMG_7054

IMG_7076

KFW_0003

KFW_0005

IMG_0057

KFW_0010

KFW_0013

IMG_0097

IMG_6568

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *