KFW 2015 – DAY 2

Sobotou sa módne podujatie Košice Fashion Week dostalo do svojej druhej polovice. Ešte predtým, ako si vychutnáme dnešný luxus a štýlovú módu, by som sa chcela vrátiť k včerajšiemu športovému dňu. Organizátori sa prostredníctvom neho rozhodli podporiť aktivity mesta pri príležitosti zisku titulu Košice – Európske hlavné mesto športu 2016. Prehliadky plné tanca, zumby, golfu či lyžiarskeho oblečenia boli nielen príjemným spestrením módneho maratónu, ale aj pripomienkou k zdravému životnému štýlu.
defilé Jana Polak
Po prvý raz sa na tohtoročnom KFW predstavili v úlohe modelov a modeliek aj deti. Tie boli rozkošné a niektoré pózovali ako ich dospelí kolegovia. Fanúšikovia tak mohli obdivovať okrem detským modelov aj oblečenie pre dospelých z Jasusch kolekcie, SEI – GEN či Bogner. Každodennú módu si fanúšikovia vychutnali na prehliadke Black Cube a White Cube, v rámci ktorej sa predstavili mnohé známe módne značky ako napr. Twin Set či s.Oliver.
Vrcholom večerného koktailu s podtitulom Sport is Fashion boli modely určené na lyžiarsky svah od Sportalm či na golfový trávnik od Galvin Green. Niektorí návštevníci si z tejto prehliadky dokonca odniesli suvenír v podobe golfovej loptičky. Okrem zaujímavých kúskov na svah či na golf fanúšikov módy zaujala košická módna návrhárka Jana Polak so svojimi pestrofarebnými a strapcovými outfitmi.
Módne prehliadky boli obohatené aj o ďalšiu vlasovú show. Tento krát sme mohli naživo sledovať, ako vznikajú extravagantné účesy spod rúk kaderníka Roba Papcuna. Som rada, že som celý postup mohla vidieť na vlastné oči, hoci miestami som tŕpla s modelkami, či ich jednotlivé kreácie vo vlasoch trocha neťahajú.
Počas druhého dňa KFW nechýbali ani workshopy. Známa odborníčka na módny priemysel Kamila Boudová záujemcom a záujemkyňám prezradila tipy a triky pri obchodovaní a tvorbe udržateľnej módy. Určite mnohým prítomným rozšírila obzor v módnej oblasti. Druhý workshop viedol uznávaný stylista a bývalý bloger Patrik Gurčík, ktorý prezradil najnovšie módne trendy v športovej móde.
Už v týchto chvíľach sa teším na dnešný deň, ktorý bude spolu s nedeľou vrcholom. Dúfam, že sa vidíme na sobotnom luxusnom dni KFW.
IMG_5051
piatkový deň sme začali tlačovou konferenciou
IMG_5193
workhop Kamily Boudovej
IMG_5195
IMG_5361
prehliadka SOŠ Gemerská v Košiciach
IMG_5505
 funkčné a trendové oblečenie na prehliadke Indigena
IMG_5700
prehliadka Indigena for Termoval pozostávala nielen z detského oblečenia, ale i z kúskov pre dospelých
IMG_5893
prehliadka Noemi Braz
IMG_6126
tanečné kreácie priamo na móle
IMG_6165
prehliadka Bogner
IMG_6630
outfity na módnej prehliadke Black Cube a White Cube
IMG_6672
IMG_6905
IMG_7136
večerná prehliadka Jany Polak
IMG_7204
IMG_7258
IMG_7299
košická módna návrhárka Jana Polak
IMG_7328
módne prehliadky doplenené o vlasovú show Roba Papcuna
IMG_7360
IMG_7394
golfové oblečenie na prehliadke Galvin Green
IMG_7400
IMG_7426
IMG_7456
IMG_7541
prehliadka športového oblečenia Sportalm
IMG_7612 IMG_7654 IMG_7895

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *